| Merknaam: | Xilan |
| Moq: | 8000 kg |
| Prijs: | FOB, usd2-3/kg |
| Levertijd: | 2-3 weken |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,T/T |
Deze 1,5D*61mm hoogwaardige PA6 nylonstapelvezel heeft een zeer lage vochtabsorptie (< 2,5% watergehalte),het handhaven van uitzonderlijke dimensionale stabiliteit en mechanische eigenschappen, zelfs in vochtige omgevingenDe fijn-denier vezelstructuur (1.5D) in combinatie met een geoptimaliseerde lengte van 61 mm zorgt voor een superieure uniformiteit en sterkte (trekkracht ≥ 6,5 cN/dtex),Dit maakt het ideaal voor vochtgevoelige industriële toepassingen zoals auto-airbags en premium filtratiematerialen..
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Ontkenners | 1.2D~80D |
| Snijdlengte | 38 mm tot 120 mm |
| Kleur | Wit/zwart |
| Grondstoffen | 100% nylon ((PA6, PA66 chips), hoge hardheid |
| Vorm | Trilobal/ronde/hole/vlakke |
| Glanster | Helder/dof/halfdof |
| MOQ | 8 ton |
| Maandelijkse capaciteit | 2000 ton |
| Verpakking | Weefzak, 200 kg per bal. |
| Aflevering | 2-3 weken na orderbevestiging |
Onze productiefaciliteit combineert industrieonderzoek, economische informatie en overname analyse met 280 medewerkers, 8.000 vierkante meter productieruimte en 6 speciale productielijnen,We handhaven superieure kwaliteit en concurrerende prijzenOnze strategische locatie maakt snelle toegang tot Ningbo binnen twee uur.
ISO9001, INTERTEK