| Merknaam: | Xilan |
| Moq: | 8000 kg |
| Prijs: | FOB, usd2-3/kg |
| Levertijd: | 2-3 weken |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
Nylon 6 Stapelvezel wordt geproduceerd in twee algemene productsoorten: het gewone type voor textielgebruik en het hoogsterke type voor industrieel gebruik.Het grootste deel van nylon 6 wordt geproduceerd in de vorm van filamentgarens en stapelvezelgarens voor de vervaardiging van tapijten., bandensnoeren, kleding, sokken,- Pols, veiligheidsgordels, parachutes, touwen en industriële touwen.
| Ontkenners | 1.2D~80D |
|---|---|
| Snijdlengte | 38 mm tot 120 mm |
| Kleur | Wit/zwart |
| Grondstoffen | 100% nylon ((PA6, PA66 chips), hoge hardheid |
| Vorm | Trilobal/ronde/hole/vlakke |
| Glanster | Helder/dof/halfdof |
| MOQ | 8 ton |
| Mondvermogen | 2000 ton |
| Verpakking | Weefzak, 200 kg per bal. |
| Aflevering | 2-3 weken na uw bestelling |
Kleding: blouses, overhemden, jurken, onderkleding, sokken, lingerie, ondergoed, regenjassen, ski-kleding, windschermen, zwembroeken en fietskleding
Spinnerij: wol en wolgarens
Textiel: pluisgeweven met een hoge buis, geperst katoen, sponzenpoeder, niet-geweven weefsel
Huishoudelijk meubilair: beddekken, tapijten, tapijten, bekleding
Onze fabriek is een nieuw bedrijf dat bestaat uit industrieonderzoek, economische informatie en aankoopanalyse.Twee uur om Ningbo te bereiken., zo houden we superieure kwaliteit en concurrerende aanbiedingen voor wereldwijde gewaardeerde klanten.
ISO9001, INTERTEK